درباره این مطلب
    جهت ارسال این مطلب به دوستانتان لطفا آدرس ایمیل خودتان به همراه آدرس ایمیل گیرنده را در فرم زیر وارد کنید و کلید ارسال را بزنید.

    در صورتیکه قصد ارسال مطلب به بیش از یک نفر را دارید آدرس ها را با کاما (,) از هم جدا کنید.
    ایمیل فرستنده

    ایمیل گیرنده

    توضیحات


استفاده از تلگرام ...

تلگرام در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های ارسال و دریافت پیام ایرانی‌ها به حساب می‌آید و با امكانات گوناگونش داراي مزيت ها و معايبی نیز هست كه آشنايي با آنها به انتخاب و استفاده صحيح تر از آن منجر مي گردد در اين مطلب چند مورد از مزاياي مهم تلگرام را ذكر مي نماييم:
- ايجاد كانالهاي علمي و تخصصي در حوزه هاي مختلف علم و رشته هاي گوناگون دانشگاهي كه هر شخص بِه فراخور علاقه و زمينه تحصيلي اش از آن بهره مند گردد.
 - امروزه با توجه به گسترش و افزايش تبليغات فرقه هاي مختلفي مثل شيطان پرستي و بهائيت و ... ميتوان با انتشار مطالبي ديني و مطرح كردن دستورات دين مبين اسلام به صورت كاملا شفاف، همراه با دليل و برهان قاطعانه افراد را با ضرورت اطاعت از اوامر خدا و رسولش آشنا ساخت و نقش اين پيروي را در آينده و سعادتشان روشن تر نمود.
-ايجاد گروه هاي علمي در سطح دانشگاه براي دانشجويان و در سطح مدارس به خصوص دبيرستان ها براي نوجوانان با حضور چندين استاد و معلم تا اعضاء بتوانند مسائل و مشكلات خود را متناسب با موضوع گروه مطرح كنند و ضمن آشنا شدن با نظرات مختلف ديگر اعضا از راهنمايي هاي صاحبنظران هررشته بهره مند گردند.
- دسترسي سريع تر به آخرين اخبار و تازه ترين دستاوردهای جهاني، اين شبكه تمامي كاربران خود را در كسري از ثانيه از تمام اتفاقات و رخدادهاي جهاني مطلع ميكند.
- امكان انتشار و به اشتراك گذاري مقالات مفيد و كتاب هاي مختلف به صورت صوتي و تصويري و ارتقاء سطح آگاهي عموم مردم...
- امكان آشنا ساختن افراد با شغل ها و حرفه هاي روز جهان و اطلاع رسانی در زمينه مهارت هاي لازم براي آن شغل ها تا جوانان بتوانند با توجه به علاقه و اطلاع خود شغل مورد نظرشان را بهتر انتخاب كنند.
- ایجاد كانالهايي با موضوعات روانشناسي كودك و تربيت فرزند و دادن آگاهي بيشتر به والدين براي تربيت صحيح تر فرزنداني كه آينده جامعه را رقم ميزنند.

 

ارسال نظر
تنها اعضای سایت قادر به ارسال نظر برای مطالب هستند. جهت ورود و عضویت در سایت کلیک کنید.

آخرین نظرات کاربران